Conpax Ayakkabı, Türkiyenin bayan ayakkabı üretiminde öncü firmalardandır. Piyasaya yön veren lokomotif firmalardan biridir.

Genel olarak fabrikasyon üretiminin yapmaktadır. Bayan ayakkabı üretiminde nadir firmalar vardır fabrikasyon üretimi yapan firma. Conpax ayakkabının üretim kapasitesi günlük olarak 3000  çift civarındadır. Conpax ayakkabı El üretimi yapmamaktadır.Piyasanın önemli firmalarından olan conpax Ayakkabı Işıklar ayakkabı iştirakidir.

Conpax Ayakkabının Üretim fabrikası İstanbul adresi sultangazi arnavutköy ilçesindedir.Satışlarının %70 iç piyasaya vermektedir.Geri kalan %30 luk kısmını da dış piyasaya ihracat yapmaktadır. Conpax ayakkabı nın hedefi iç piyasanın tamamına hakim olmaktır. Conpax ayakkabı satışının büyük bir kısmını ayakkabı toptantancıları aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Bu Toptan Ayakkabı firmaları perakandecilere ürünleri ulaştırır. Tüm Türkiyeye satışı bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Conpax ayakkabının üretimde önceliği yenilik ve kalitedir.Trend modelleri belirler piyasaya sunar günlük modellerde en çok tercih edilen firmadır.Şuan da firma gelen taleplere cevap vermek için sürekli üretim kapasitesini artırmayı çabalıyor. Conpax Ayakkabı modellerine Sitemizden ulaşabilirsiniz modelleri kontrol ederek sipariş oluşturabilirsiniz.