hakkimizda

   Hakkımızda…

Toptan Ayakkabı sektörün içinden gelen tasarım ve yazılım konusundan uzmanlaşmış ekip ile çalışmaktadır.

ToptanAyakabi.com Toptan Ayakkabı sektörü Türkiye’deki son durumu baz alarak ayakkabı üreticileriyle perakende satıcılarını aynı platform üzerinde bir araya getirerek birleştirmeyi amaçlar. Ayakkabı sektörünün gelişmesi için sektör içindeki belli konumda bulunan firmaların görüşünü alarak ayakkabıcılık sektörüne katkı sunmayı amaçlar. ToptanAyakabi.com bir diğer önemli amacı sektörün tanıtımı,sektörün pazar payının artırılması ve sanal pazar üzerinden diğer ülkelerin pazarına ulaşmasıdır.

ToptanAyakabi.com üreticilerin ürünlerini perakende satıcılarına tanıtımını yapacak rehber site olmayı hedeflemektedir. ToptanAyakabi.com alt yapısında bir çok dil seçeneğiyle hazırlanmıştır.Alt yapısını gerek tasarım gerek yazılımsal olarak sürekli kendini güncelleyerek geliştirmektedir. Firmamızın temeli 2010 yılında Gedik paşada deri spor ayakkabı üreterek atılmıştır. Hızla büyüyen firmamız talepleri karşılayamaz duruma gelmiştir. Üretimde teknolojiyi kullanarak seri üretime sultan çiftliğinde geçilmiştir. Günlük Üretime Kapasite ortalama 3000 çifttir.

Flo, Muya Gezer gibi firmalara fason üretim ve kendi markası (Brt, Freedies, Dağ Polo, Dustny, Leytoon) altında üretimlerine devam etmektedir. Firmamız 81 İle toptan ayakkabı satış yapmaktadır.

Ayrıca Firmamız Başta; Irak, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Beyaz Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Yunanistan vb. ülkelere ihracat yapmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pazarlamanın internet ortamına geçmesini fırsat olarak gören firmamız daha çok perakendeciye ulaşmak için toptanayakabi.com’u açmıştır. Toptanayakabi.com 2015 yılında hizmete girmiştir. Kendi ürünlerimiz dışında 100 taneye yakın marka sitemizde toptan olarak satıyoruz. Firmaların çıkan yeni ürünleri ilk olarak sitemizden görebilirsiniz. Binlerce ürünü oturduğunuz yerden bakabilirsiniz. Ürünleri karşılaştıra bilir fiyat analizi yapabilirsiniz. Kolayca sipariş verebilirsiniz…