Marco jamper 2000’li yılların başında ayakkabı sektörüne giriş yapmıştır. EROĞLULAR SPOR AYAKKABICILIK  SAN. Tic .Ltd şti İştiraki olan firma sürekli kendini yeniliyerek, Kaliteyi ön planda tutan firma kendine türkiye piyasasında belli yer edinmiştir.

Yeni Kurulan firmalar genel olarak jamperi örnek alarak üretimlerini bu düşünce ile gerçekleştirmektedir. Piyasada tutunmaya çalışmaktadır. Jamper spor ayakkabı üretimini 10.000 M2 Kapalı alanda yapmaktadır. Ayakkabı üretim malzemelerinin bir çoğunu kendi bünyesinde üretmektedir. Bunlar ip, taban,Üst malzeme ve ayakkabı üretiminde kullanılacak malzeme üretimi yapmaktadır. Piyasaya satmaktadır üretim fazlasını.

Eroğlular ayakkabı firması bünyesinde 5 marka vardır. Bunlar marco jamper,airless,ligal,cnayder ve fumandır. Bu markalarda üretici firmalar arasında kendi yerini almaktadır. Jamper ayakkabı dünyada gelişen ve yenilenen ayakkabı üretimi ve techizatlarıda yakında takip ederek Konforlu rahat ve kaliteli ayakkabı  üretimini hedef olarak belirlemiştir.